Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Raiffeisen Bank edhe në Ferizaj

    FooSe
    FooSe
    Webmaster
    Webmaster


    Gjinija : Male
    Postimet : 1929
    Age : 30
    Reputation : 16
    Pikët : -893
    Registration date : 2008-10-29

    Raiffeisen Bank edhe në Ferizaj Empty Raiffeisen Bank edhe në Ferizaj

    Post by FooSe Fri Feb 06, 2009 3:16 pm

    Raiffeisen Bank në Kosovë ka hapur një nëndegë të re në Ferizaj duke arritur kështu numrin e degëve dhe nëndegëve në Kosovë në 50.

    Vendimi për të hapur nëndegë të re në Ferizaj është marrë pas rritjes së numrit të klientëve si dhe zgjerimit të gamës së produkteve dhe shërbimeve bankare në këtë qytet. Ky zgjerim i rrjetit të degëve do ti mundëson bankës që të jetë sa më afër klientëve të saj dhe që t’iu ofroj atyre standarde më të larta të shërbimeve dhe produkteve bankare.

    Me këtë rast Bogdan Merfea, drejtor ekzekutiv i Raiffeisen Bank në Kosovë, ka deklaruar se, banka i kushton rëndësi të veçantë zgjerimit të rrjetit të distribuimit sepse në këtë mënyrë do të kenë mundësi të jenë sa më afër klientëve dhe t’iu ofrojnë shërbimet e bankës kudo që ata ndodhen.

    “Prandaj, për të qenë në gjendje të ofrojë shërbimet cilësore në raport me këtë rritje, Banka punon vazhdimisht edhe në zgjerimin e rrjetit të degëve dhe nëndegëve. Në këtë mënyrë ne do të mund të ndjekim trendin e rritjes duke përfshirë rritjen e numrit të klientëve dhe zgjerimin e produkteve dhe shërbimeve bankare,” tha ai

    Ndryshe përveç 50 degëve dhe nëndegëve, Raiffeisen Bank tani për tani ka edhe 73 bankomate të instaluara në vende të ndryshme në Kosovë si dhe me më shumë se 1,000 aparate për blerje përmes kartelave.

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 2:13 am