Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Kosova-Forum

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Rregullat & Lajmërimet në Forum

Para se të antarësohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit.

12199Alive Counter Strike...
Tue Oct 07, 2014 12:59 pm
gunz View latest post
No new posts

Ofertat Falas

Ketu Mund Ti Gjeni Ofertat që i ofron ky forum Falas

42159 vala net falas
Sun Aug 25, 2013 8:29 pm
Lucycarryier View latest post
No new posts

Prezanto Webfaqen tënde

Ju lutemi para se të publikoni webfaqen tuaj këtu në ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe të këtij nën forumit dhe prandaj të prezenentoni webfaqen tuaj.

89282Yoeleo,Carbon Bike P...
Thu Sep 27, 2012 3:11 am
pink2012 View latest post

Më Pranë Njëri-Tjetrit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Prezantoni veten në forum

Pasi të regjistroheni , jeni te obliguar te prezantoheni

2402586pershendetje
Sun Mar 30, 2014 6:50 am
arberarber1 View latest post
No new posts

Përshëndetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.

32242Test :D
Tue Nov 29, 2011 6:09 am
FirstCreativeEnt View latest post
No new posts

Albumi fotografik

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.

975437iPad leather case
Sun Sep 09, 2012 8:22 pm
golf123 View latest post
No new posts

Pyetje&Pergjigje

Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.

44244Ndihmmmm SHpejTT PLS...
Thu Sep 13, 2012 8:34 am
Sn!peR View latest post
No new posts

Lajmet e Portalit

Ketu postoni lajmet qe doni me u pa ne portal !

308357http://kosovalbaner....
Wed Dec 04, 2013 7:13 am
besi005 View latest post

BOTA E DIZAJNIT!

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Wallpapers & Logos!

Ketu pra do postohen dizajnet si wallpaper kryesisht me madhesi 1024x768,800x600etj, si dhe logot e ndryshme te punuara nga ju e te tjeret!

1251212Road bike parts
Sat Nov 03, 2012 2:50 am
golf123 View latest post
No new posts

Avatars & Userbars & Signatures!

Pra ketu postohen designe te llojeve me madhesi ma te vogla po kualitet i mire si avataret,userbars si dhe signatures te ndryshme

1121079Signatur by Ton!Wind...
Sat Jul 18, 2009 9:18 am
NiTa View latest post
No new posts

Konkurse të ndryshme

Ketu mund te gjeni konkurse te ndryshme nga forumi ynë.

12109TaylorMade R11 Iron ...
Tue Nov 15, 2011 2:06 am
blabla View latest post
No new posts

Kërkesa Për Dizajn

Ketu ka pra designe per qefe si dhe kerkesat pra all free... si dhe mund te bisedoni per projected.

54251Galaxy S III (S3) Ca...
Wed Sep 26, 2012 9:42 pm
golf123 View latest post
No new posts

Kerkesa te plotsuara !

Pasi te plotsohen kerkesat ketu do te transferohen.

382031 LOGO me emrin Dyna...
Tue Jan 12, 2010 1:28 pm
Dynamit View latest post
No new posts

Kërkesa Për Luftë

Këtu qdo anëtar mund të kerkoj luftë me sttafin ose me anëtarët e tjer të forumit dhe do te votohen nga anëtaret e forumit.

11155White Coat – the Fav...
Sat Nov 03, 2012 2:51 am
golf123 View latest post
No new posts

Mjete te ndryshme per design!

Ketu perfshihen prej TM,brusha,Fonte etj.

2368Cka mendoni per Phot...
Mon Jun 22, 2009 7:51 am
Albanianland View latest post

Lajme Të ndryshme

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Sport

Ketu mund te bisedojme gjdo gje rreth sportit veqanerisht rreth (futbollit , basketbollit,hendobollit,tenisit etj.)

182864N`Cilen Bastore Luni...
Sun Sep 16, 2012 4:48 am
flamuri View latest post
No new posts

Bastore Sportive

KEtu te gjithe ju antar te nderuar mund te luani bastore.

547N`Cilen Bastore Luni...
Sun Sep 16, 2012 4:48 am
flamuri View latest post
No new posts

ShowBiz

ketu mund te postoni gjithka rreth botes së yjeve shqiptar po ashtu edhe te huaj !

24664Minatori: Jemi mё tё...
Sat Jan 16, 2010 10:47 am
Dynamit View latest post
No new posts

Gjuha shqipe

Drejtëshkrimi i gjuhës, barbarizmat, morfologjia, gramatika...

26141Anekdota
Sat Nov 28, 2009 10:09 am
X-Spider View latest post
No new posts

Ekonomi & biznes

Në këtë forum do të gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore. Studime, statistika dhe informacion të bollshëm nga bursat dhe tregjet valutore

7181462Ja si te fitoni para...
Sat Apr 12, 2014 4:56 pm
arberarber1 View latest post
No new posts

Shëndetësi & LifeStyle

Ketu mund të gjeni çdo gjë lidhur me Shëndetësi dhe LifeStyle

122131Byrek me lakra dhe m...
Tue Jan 12, 2010 1:26 pm
Dynamit View latest post
No new posts

Informatikë , Auto dhe Teknologji !

Gjithcka mbi informatikën,auto dhe teknologji. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës , teknologjis dhe automjeteve.

65331Netbooks, gjithnjë e...
Tue Jan 12, 2010 1:11 pm
Dynamit View latest post

Multimedia

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Games

Ketu mund te postoni Games nga me tye ndryshme per: Pc,ps2,xbox,psp etj.

21682676How to transfer song...
Fri Jun 12, 2015 7:52 pm
MonicaLura View latest post
No new posts

Counter-Strike

Këtu do te vendos Gamerat shqiptar qe merren me CS me se shumti Cheats per Conter Strike 1.6

216376counter strike 1.6 g...
Fri Sep 19, 2014 5:09 pm
gunz View latest post
No new posts

Muzikë Shqip { HITE }

Ketu Muzik Shqip Mund te Gjeni

207529Haliband
Sun Apr 03, 2011 9:47 pm
medanum6298 View latest post
No new posts

Muzikë e Huaj { HITE }

Ketu postoni Muziken e Huaj

29483075Haliband
Sun Aug 15, 2010 8:11 am
Kurtis View latest post
No new posts

Big Brother Albania 2

Ketu mund te postoni lajme,video rreth Big Brother Albania 2 Reality show me te madh ne shqiperi

99125Big Brother Albania ...
Mon Aug 24, 2009 8:17 am
G3T1` View latest post
No new posts

Filma Shqiptar

Këtu mund ti gjeni dhe ti postoni të gjithë llojet e filmave me prodhim vendor.

3154Skenderbeg - The War...
Thu Aug 02, 2012 4:19 pm
kingillyrian View latest post
No new posts

Filma te Huaj

Ketu mund te gjeni filma nga me te ndryshem ne gjuhet e huaja

73707484You can create a sty...
Sun Nov 30, 2014 4:51 am
Lucycarryier View latest post
No new posts

Video Humore

Në këtë forum mund të postoni postime video humoristike që të na bëjn të qeshim dhe të kënaqemi .

95222A Quiet Life (2010) ...
Sat Nov 12, 2011 6:25 am
tuanvhnt View latest post

Feja Islame

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Shtyllat e Fesë

Këtu mund të gjeni dhe postoni gjithçka rreth 5 shtyllave të fesë islame.

2794Kuptimi I Fjalës “la...
Thu Nov 25, 2010 9:47 am
kosovari View latest post
No new posts

Falja e NAMAZIT

Ketu do te gjeni te gjitha te dhenat per faljen e NAMAZIT.

1871kijameti video
Wed Jun 30, 2010 2:29 pm
((HaCk-LaDi)) View latest post
No new posts

Video Islamike

Ketu do ti gjeni te gjitha videot Islamike.

4767Bekir Halimi- Nata e...
Thu Nov 25, 2010 9:53 am
kosovari View latest post
No new posts

Hadithe

Hadithe nga Pejgamberi s.a.v.s dhe komentim hadithesh.

239Hadithe të zgjedhura...
Mon Jul 13, 2009 1:12 am
MBerisha View latest post
No new posts

Ilahi

Ketu do ti gjeni te gjitha ilahit.

666Nje rrefim nga Shqip...
Tue Jan 25, 2011 7:49 am
lendi044 View latest post

Argëtim & zbavitje

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Humor shqipëtar

Këtu do të gjeni Barcoleta , nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barcoleta dhe mos harroni të qeshni në fund .:-P

21441video humor-kamera e...
Tue Jan 25, 2011 8:15 am
lendi044 View latest post
No new posts

Kuriozitete

Keni lexuar apo degjuar gjera te cuditshme?! I shkruani ketu!

46133Ndahet nga gruaja me...
Wed Jun 06, 2012 1:51 am
amazing_girl View latest post
No new posts

Lojra zbavitëse

Këtu mundë të postoni lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti.

1149030ToolKid-al prog EDU-...
Wed Mar 24, 2010 1:11 am
arbnor_76 View latest post
No new posts

Lojra Online

Ketu mund te gjeni lojra online te perzgjedhura nga staffi i forumit K - F.

229327[RS/HF] Wolfenstein ...
Mon Jan 18, 2010 3:34 am
atackwow View latest post

Statistics

   
Who is online?
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Registered Users: None
Legend : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Designer ][ PrincesS ][ V.I.P ][ Perjashtuar ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : khgdoni (2003)
Users with a birthday within the next 7 days: ahmeti (25), caki (28), donikamaloku (29), galani (27), glikoz (25), honestperson (31), kosovar (30), LIZA (39), MassimoCastello (52), mondi1 (25), nokia3310 (29), pinkgirlpink (28), qqendresa (25), senad (26)

Statistics
Statistics

Our users have posted a total of 66416 messages

We have 1745 registered users

The newest registered user is PU_55 xdani39

Most users ever online was 123 on Sat Mar 19, 2011 5:34 pm  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • Forum is locked Forum is locked
Current date/time is Fri Jan 24, 2020 10:53 pm