Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Log in

I forgot my password

Latest topics

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


Most users ever online was 123 on Sat Mar 19, 2011 5:34 pm

Statistics

Our users have posted a total of 66416 messages in 31959 subjects

We have 1745 registered users

The newest registered user is PU_55 xdani39

Foto e dites

http://kosovalbaner.com/2013/12/nderron-jete-viktima-e-dyte-e-aksidentit-ne-leban/

Wed Dec 04, 2013 7:13 am by besi005

aksident i rend

KFOR-i, ushtrime në juglindje të Kosovës

Tue Jan 12, 2010 1:04 pm by Dynamit

Ushtarët e Trupave Operative Shumëkombëshe - Lindje do të mbajnë nesër një trajnim afër Bitisë së Poshtme dhe Krepanës, në pjesën juglindore të Kosovës, për të ushtruar Trupën për Reagim të Shpejtë të reagojë ndaj dy "aksidenteve" të simuluara.

Trajnimi, siç thuhet në një komunikatë për media, është pjesë e një procesi vlerësimi për të siguruar që …


[ Full reading ]
Veriu i qetë

Tue Jan 12, 2010 1:05 pm by Dynamit

Përfaqësuesit e strukturave politike dhe atyre të sigurisë në Mitrovicë, vlerësuan të hënën në takimin e Komitetit për Siguri që mbahet në kuadër të Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, se gjendja e sigurisë në këtë komunë gjatë dy javëve të fundit ka qenë e qetë.

Drejtori i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, Ylber Durmishi, tha se në përgjithësi situata ka …


[ Full reading ]
Kërkojnë siguri

Tue Jan 12, 2010 1:06 pm by Dynamit

Banorët e veriut të Kosovës kërkojnë nënstacione policore, të cilat do t’u ofronin më shumë siguri banorëve shqiptarë. Këto kërkesa i mbështet edhe Komuna e Mitrovicës. Ende nuk ka ndonjë përgjigje nga Policia e Kosovës.
Pas dhjetë vjetëve është rikthyer jeta në lagjen Kroi i Vitakut në veri të Mitrovicës. Mbi rrënojat e dikurshme të luftës, janë ndërtuar shtëpi …


[ Full reading ]
Burner SuperFast 2.0 Driver is really super than others?

Wed Nov 16, 2011 8:34 pm by Anonymous

nen nje shkemb mbi ne gure
vure koken per flamur
per flamurin e lirise
simbol zhgabe i sqiperive

dole malit s'tu dhimbs jeta
per lirine e shqiperise
populli yte te nderone
o vullnetar i lirine

mbroje token mbroje nderin
ti tregojne dhe botes mbare
se ky truall e ka nje zot
mbrohet vetem nga shqipetar

Na gjeni na facebook

Stats

Free counter and web stats

Emisione Humoristike

Kosova Forum - Portal FmoderneShiko Familja ModerneKosova Forum - Portal KjoneShiko Kafeneja JonëKosova Forum - Portal OxygenShiko Oxygen

Moti

Foto e dites

Current date/time is Fri Jan 24, 2020 10:52 pm