Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Gjithnjë e më shumë femra të varura nga seksi

    Monster-h4ck
    Monster-h4ck
    Perjashtuar nga Forumi
    Perjashtuar nga Forumi


    Gjinija : Male
    Postimet : 1215
    Age : 29
    Vendodhja : N'CHIPSY
    Reputation : 8
    Pikët : 208
    Registration date : 2008-12-31

    Gjithnjë e më shumë femra të varura nga seksi Empty Gjithnjë e më shumë femra të varura nga seksi

    Post by Monster-h4ck Thu Jan 15, 2009 11:02 am

    Gjithnjë e më shumë femra të varura nga seksi
    Gjithnjë e më shumë femra të varura nga seksi F.0104003901312_m
    Në kohën moderne gjithnjë e më shumë femra kërkojnë ndihmën e profesionistëve për shkak të vartësisë nga seksi, sidomos femrat britanike dhe ato amerikane.
    Qendrat rehabilitues të cilat u ndihmojnë të varurave nga seksi janë gjithnjë e më të kërkuara kohëve të fundit, madje kapaciteti aktual është i pamjaftueshëm për numrin e të regjistruarave e të reja.

    Një qendër e tillë me emrin “Life Healing” është e lokalizuar në Santa Fe të NewMexicos, ku rregullisht paraqiten raste të reja të të varurave nga seksi, ndërsa së fundmi kanë filluar të paraqiten edhe tinejxheret.

    Në këtë qendër, trajtimi i cili zgjat vetëm një muaj kushton 30.000 dollarë. Gjatë kësaj periudhe njëmujore, pacientet jetojnë nëpër apartamente të vogla, pa televizor, pa telefon dhe pa kompjuter. Ekspertët pohojnë se të varurat dhe të varurit nga seksi kanë problem psikik i cili duhet mjekuar.

    Vetë terapia bazohet në ndërrimin e bindjes së këtyre femrave ‘se janë gjithmonë të vetmuara’, Bindja se ata nuk kanë kurrë partner seksual, i shtyn ato të kërkojnë meshkuj vazhdimisht dhe për këtë arsye kalojnë në një drejtim të gabuar. Ajo që është thelbësore, pohojnë shkencëtarët, është që këto femra të çlirohen nga vetëfajësimi.

      Current date/time is Mon May 06, 2024 2:10 pm