Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Shëndetësi & LifeStyle

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No new posts   Byrek me lakra dhe me vezë 0Dynamit1257View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:26 pm
by Dynamit
No new posts   Pica Quattro Stagion (katër stinët) 0Dynamit652View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:26 pm
by Dynamit
No new posts   Tri lloje të djathit në pjatë 0Dynamit831View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:25 pm
by Dynamit
No new posts   Pica Margarita 0Dynamit698View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:25 pm
by Dynamit
No new posts   Tri receta për gjelin e detit 0Dynamit1845View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:24 pm
by Dynamit
No new posts   Paris Hilton bëhet familjare 0Dynamit717View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:23 pm
by Dynamit
No new posts   Ronnie, gjuan zogëzën e dytë ruse 0Dynamit640View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:23 pm
by Dynamit
No new posts   Rihanna po promovon dukuri negative 0Dynamit599View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:22 pm
by Dynamit
No new posts   Rikthehet Kthjellu 0Dynamit565View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:22 pm
by Dynamit
No new posts   Gjakova me udhërrëfyes turistik 0Dynamit757View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:21 pm
by Dynamit
No new posts   Hotel prej kripe me 7 yje në Bolivi 0Dynamit609View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:21 pm
by Dynamit
No new posts   Një mbrëmje në Islandë 0Dynamit581View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:20 pm
by Dynamit
No new posts   Udhëtimi në Kubë është i veçantë 0Dynamit612View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:19 pm
by Dynamit
No new posts   Parajsa oqeanike 0Dynamit562View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:19 pm
by Dynamit
No new posts   Pse duhet ta mbajnë gojën të pastër? 0Dynamit610View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:18 pm
by Dynamit
No new posts   Kur nuk duhet të martoheni 0Dynamit591View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:18 pm
by Dynamit
No new posts   Frikësoheni nga gripi derrit? Këshilla si të mbroheni 0Dynamit556View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:17 pm
by Dynamit
No new posts   Grindjet në emër të dashurisë 0Dynamit651View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:16 pm
by Dynamit
No new posts   Uiski, më shumë dhembje koke se vodka 0Dynamit571View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:16 pm
by Dynamit
No new posts   Cila modë ju përshtatet? 0Dynamit585View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:15 pm
by Dynamit
No new posts   Moss dhe Beck të zeza 0Dynamit610View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:15 pm
by Dynamit
No new posts   10 mënyra që të zgjoheni të bukur 0Dynamit589View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:14 pm
by Dynamit
No new posts   Si ti drejtoni flokët në mot të ftohtë? 0Dynamit624View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:14 pm
by Dynamit
No new posts   Zgjidhni xhampërat gjatë dimrit 0Dynamit667View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:13 pm
by Dynamit
No new posts   Eliza, jo më në “Dollhouse” 0Dynamit632View latest post on Tue Jan 12, 2010 1:13 pm
by Dynamit
No new posts   Meshkujt të shqetësuar për alkoolin 0MBerisha637View latest post on Wed Jun 24, 2009 4:12 pm
by MBerisha
No new posts   Proteinat rritin muskujt 0MBerisha831View latest post on Wed Jun 24, 2009 4:12 pm
by MBerisha
No new posts   Mos e tejkaloni mëngjesin 0MBerisha610View latest post on Wed Jun 24, 2009 4:11 pm
by MBerisha
No new posts   Dieta për zemër ndihmon kundër mbipeshës 0MBerisha645View latest post on Wed Jun 24, 2009 4:10 pm
by MBerisha
No new posts   Barnat dhe rreziku për vetëvrasje 1FooSe593View latest post on Tue Jun 23, 2009 8:11 am
by snika
No new posts   Vera e bardhë dhe njollat në dhëmbë 0FooSe661View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:43 pm
by FooSe
No new posts   Si të kujdeseni për buzët e thara? 0FooSe610View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:41 pm
by FooSe
No new posts   Qershia për sportistët 0FooSe578View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:41 pm
by FooSe
No new posts   Vitamina D –steroid legal 0FooSe628View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:41 pm
by FooSe
No new posts   Kremrat për rrezitje dhe formimi i vitaminës D 0FooSe620View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:40 pm
by FooSe
No new posts   Meshkujt sëmuren më shumë nga kanceri 0FooSe611View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:39 pm
by FooSe
No new posts   Mungesa e gjumit dhe hipertensioni 0FooSe686View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:36 pm
by FooSe
No new posts   Multivitaminat në shtatzëni 0FooSe630View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:35 pm
by FooSe
No new posts   Alkooli dhe eshtrat 0FooSe597View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:34 pm
by FooSe
No new posts   Hidhe atë cigare! 0FooSe640View latest post on Fri Jun 19, 2009 3:34 pm
by FooSe
No new posts   Me seks kundër kokëdhimbjes 1GOx94679View latest post on Sun Jun 14, 2009 1:02 pm
by Game Over
No new posts   Në rritje lëndimet nga pjesët e kompjuterit 0GOx94969View latest post on Sun Jun 14, 2009 12:35 am
by GOx94
No new posts   Mishi nuk shkakton kancer në gji 0GOx94648View latest post on Sun Jun 14, 2009 12:35 am
by GOx94
No new posts   Ilaç i ri për zemrën 0GOx94616View latest post on Sun Jun 14, 2009 12:34 am
by GOx94
No new posts   Ende nuk dihet mënyra e bartjes së H1N1 0GOx94633View latest post on Sun Jun 14, 2009 12:34 am
by GOx94
No new posts   Mos i zëvendësoni kaloritë e humbura 0egzonn881View latest post on Fri Mar 13, 2009 2:31 pm
by egzonn
No new posts   Të varurat nga droga duhet të japin gji 0egzonn657View latest post on Fri Mar 13, 2009 2:30 pm
by egzonn
No new posts   Danit i vdes gruaja 3egzonn2313View latest post on Fri Mar 06, 2009 12:51 pm
by NIKE
No new posts   Vajzat i dallojnë më mirë shijet 1Monster-h4ck745View latest post on Tue Feb 03, 2009 4:50 am
by Game Over
No new posts   Edhe bletët e dëshirojnë kokainën 0Monster-h4ck663View latest post on Thu Jan 15, 2009 11:05 am
by Monster-h4ck
Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitëse Ngjitëse
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Tue Dec 10, 2019 10:18 am