Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Gjithnjë e më shumë femra kërkojnë seks në internet

    Monster-h4ck
    Monster-h4ck
    Perjashtuar nga Forumi
    Perjashtuar nga Forumi


    Gjinija : Male
    Postimet : 1215
    Age : 29
    Vendodhja : N'CHIPSY
    Reputation : 8
    Pikët : 208
    Registration date : 2008-12-31

    Gjithnjë e më shumë femra kërkojnë seks në internet Empty Gjithnjë e më shumë femra kërkojnë seks në internet

    Post by Monster-h4ck Thu Jan 15, 2009 10:51 am

    Gjithnjë e më shumë femra kërkojnë seks në internet
    Gjithnjë e më shumë femra kërkojnë seks në internet F.0113182441265_m
    Faqja e internetit ‘plentyoffish.com’ ka publikuar të dhënat, të cilat tregojnë se nga viti 2004 e deri më tani është dyfishuar numri i femrave të cilat kërkojnë aventura seksuale në internet.
    Kjo faqe interneti funksionon si një shërbim nëpërmjet të cilit njerëzit njoftohen dhe gjejnë partnerë.

    Deri në vitin 2004 vetëm 10% e femrave përdoruese të kësaj faqeje kishin zgjedhur opsionin për ‘miqësi intime’.

    Aktualisht plentyoffish.com ka miliona vizitorë, ndërsa të dy gjinitë janë të përfaqësuara në mënyrë të barabartë. Numri i femrave të cilat kërkojnë kënaqësi intime në internet, tani pothuajse është dyfishuar (18% e tyre kërkojnë partnerë online).

      Current date/time is Mon May 06, 2024 12:28 pm