Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Per Anetaret e sapo regjistruar

  snika
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 26
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by snika on Fri Jul 10, 2009 4:30 pm

  Lajmerim per anetaret e posa regjistruar:
  Anetar te dashur menjeh pasi qe te regjistroheni nforumin tone jeni te obliguar qe te hapni nje tem te re dhe aty ti jepni te dhenat e juaja se kush jeni sa vjeqar-e jeni etj...Nqs nuk prezantohuni pik se pari ne forum por postoni ne tema te tjera pa u prezantuar ateher postime i juaj do te fshihet.


  Me respekt staffi KOSOVA-FORUM
  ramonn
  ramonn
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 31
  Reputation : 1
  Pikët : 4
  Registration date : 2010-09-07

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by ramonn on Tue Sep 07, 2010 8:04 am

  te gjitha fushat po i mushi kur po prezantona po so ka bon se di pse
  The following errors were found
  You must enter at least two poll options.
  ? qishtu o ka ma qet
  snika
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 26
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by snika on Thu Sep 09, 2010 1:37 pm

  ti a vot po bon apo prenzatohesh :?
  arbnesa
  arbnesa
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Female
  Postimet : 5
  Age : 22
  Vendodhja : Rahovec
  Reputation : 0
  Pikët : 25
  Registration date : 2011-02-21

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by arbnesa on Mon Feb 21, 2011 10:25 am

  Pershendetje ,Jam arbnesa 13 vjece nga rahoveci
  learti
  learti
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 5
  Age : 25
  Reputation : 0
  Pikët : 25
  Registration date : 2011-06-23

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by learti on Thu Jun 23, 2011 3:02 am

  pershendetje un jam leart murati jam 12 vjeqar jam nga gjilani hobi im eshte kompjuteri
  i spikaturi
  i spikaturi
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 1
  Age : 31
  Reputation : 0
  Pikët : 5
  Registration date : 2011-07-02

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty pershendetje

  Post by i spikaturi on Sat Jul 02, 2011 7:37 am

  pershendetje per te gjith antaret jam denisi nga Prizreni shpresoj te kaloj mir ne ket forum.
  vizatimi007
  vizatimi007
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 1
  Age : 36
  Reputation : 0
  Pikët : 5
  Registration date : 2011-07-03

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by vizatimi007 on Thu Jul 14, 2011 2:24 pm

  ju pershendes te gjith stafin e keti Forumi dhe te gjith anetaret tjer, jam isigurt se dokaloj mir neket forum te bukur
  bislim
  bislim
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 40
  Reputation : 0
  Pikët : 15
  Registration date : 2011-11-14

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by bislim on Sat Nov 19, 2011 11:10 am

  pershendetje jam bislimi nga suedia jam 30 vjeqar

  Tema: qa mendoni per 10 vitet e ardheme te futbollit ne kosova
  edita
  edita
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Female
  Postimet : 2
  Age : 28
  Reputation : 0
  Pikët : 7
  Registration date : 2011-11-28

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by edita on Mon Nov 28, 2011 4:03 pm

  pershendetje dhe nga un edita :D ,jam nga gilani shpresoj te kaloj mir ketu
  jaki_sk
  jaki_sk
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 1
  Age : 30
  Reputation : 0
  Pikët : 5
  Registration date : 2012-01-26

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by jaki_sk on Thu Jan 26, 2012 8:08 am

  pershendetje dhe nga un Jaki ,jam nga Shkupi i Dardanis shpresoj te kaloj mir ketu
  urimhyseni2
  urimhyseni2
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 2
  Age : 28
  Reputation : 0
  Pikët : 10
  Registration date : 2012-03-22

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by urimhyseni2 on Thu Mar 22, 2012 12:49 am

  e kom emrin urim mbiemrin hyseni :D
  urimhyseni2
  urimhyseni2
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 2
  Age : 28
  Reputation : 0
  Pikët : 10
  Registration date : 2012-03-22

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by urimhyseni2 on Thu Mar 22, 2012 12:50 am

  luj cs 1.6 di me qel server

  Sponsored content

  Per Anetaret e sapo regjistruar Empty Re: Per Anetaret e sapo regjistruar

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Tue Dec 10, 2019 10:12 am