Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    iPhone prej 2.5 milionë dollarësh

    Y||!
    Y||!
    V.I.P
    V.I.P


    Gjinija : Male
    Postimet : 927
    Age : 28
    Vendodhja : Ferizaj
    Reputation : 4
    Pikët : 208
    Registration date : 2008-12-11

    iPhone prej 2.5 milionë dollarësh Empty iPhone prej 2.5 milionë dollarësh

    Post by Y||! Thu Mar 05, 2009 6:42 am

    iPhone prej 2.5 milionë dollarësh F.0227161754856_m
    Një iPhone krejtësisht i zakonshëm i dekoruar me një sasi të caktuar të arit dhe gurëve të çmuar është bërë një prej telefonave më të shtrenjtë në botë.

    Argjendari australian Peter Aloisson është i njohur për dekorimin e telefonave celularë dhe pajisjeve tjera elektronike me zbukurime të shtrenjta. Vepra e tij e fundit është iPhone e emëruar King's Button. Bëhet fjalë për dekorimin më të shtrenjtë të Aloissonit deri më tani.

    Telefoni celular i kompanisë Apple është dekoruar me ari ngjyrë të verdhë, të bardhë dhe rozë prej 18 karatësh dhe me 138 brilante. Tasti kryesor i iPhone është dekoruar me diamant 6.6 karatësh.

    Shpenzimi i përgjithshëm i këtij dekorimi është 2.517.345 dollarë amerikanë. Nuk e dimë nëse në këtë çmim është përfshirë edhe ai i vet telefonit, por është e qartë se ajo nuk ka edhe aq vlerë në tërë këtë shumë.

      Current date/time is Mon May 06, 2024 11:25 am