Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

2 posters

    Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë

    egzonn
    egzonn
    A. i suksesshemë
    A. i suksesshemë


    Gjinija : Male
    Postimet : 653
    Age : 29
    Vendodhja : 'NqytTet
    Reputation : 9
    Pikët : -2107
    Registration date : 2009-02-03

    Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë Empty Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë

    Post by egzonn Thu Feb 19, 2009 7:24 am

    Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë F.0219122951744_m
    Mbi 18.000 njerëz nga 200 shtete të botës kanë konkurruar për “punën më të mirë në botë" me shpresë se do të paguhen mirë për të bërë pothuajse asgjë dhe duke u kënaqur në plazhet e një ishulli australian.

    Kandidatët për “rojtarin” e ishullit tropikal Hamilton, kanë mundësi që deri më 22 shkurt të paraqiten, derisa konkurrenca tanimë është shumë e madhe, kanë njoftuar autoritetet në shtetin Queensland.

    Të interesuarit duhet të dërgojnë një video material me kohëzgjatje prej një minute, në gjuhën angleze, në të cilin arsyetojnë pse pikërisht janë ata të cilët do të janë ideal për punën e ofruar.

    Së bashku me rrogën prej 150.000 dollarëve australianë (afro 84.000 euro) për gjashtë muaj, fituesi në konkurs do të pajiset edhe me biletën e aeroplanit nga vendi i tij i banimit deri në “ishullin e parajsës".
    Elda
    Elda
    Super Moderator
    Super Moderator


    Gjinija : Female
    Postimet : 2794
    Age : 26
    Vendodhja : Gjakovë
    Reputation : 18
    Pikët : 2948
    Registration date : 2008-12-26

    Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë Empty Re: Mbi 18.000 njerëz konkurrojnë për punën më të mirë në botë

    Post by Elda Mon May 18, 2009 3:29 am

    shum e mir

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 12:58 pm