Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Anekdota

  X-Spider
  X-Spider
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 30
  Age : 29
  Reputation : 3
  Pikët : 45
  Registration date : 2009-11-27

  Anekdota Empty Anekdota

  Post by X-Spider on Sat Nov 28, 2009 10:09 am

  S'KAM DITË SE E DINI GJUHËN E MAGARIT

  Sokrati njiherë kish dalë e po i thrret popullin për me i tubue e me u thanë diçka e po do me i msue. Askush nuk avytej te ai dhe as qe ja vnojshin veshin se qka po flet. Kur e pa punën kshtu Sokrati,ja nisi e po pllet si magar.
  Tanë populli u tubue rreth tij.
  -M'falni,bre burra,ua bani Sokrati;unë nuk e kam ditë se e kuptoni ket gjuhën e magarit se moti u kisha fol kshtu

   Current date/time is Tue Dec 10, 2019 10:08 am