Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Gjuha shqipe

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No new posts   Poezi ne Gjuhen Shqipe 21atackwow2627View latest post on Wed Jun 22, 2011 12:55 am
by MelissaDaisy99
No new posts   Poezi Nga Unë 4X-Spider1600View latest post on Mon Feb 21, 2011 12:19 pm
by arbnesa
No new posts   Anekdota 0X-Spider2550View latest post on Sat Nov 28, 2009 10:09 am
by X-Spider
No new posts   Fjalë Të Mençura 0X-Spider7141View latest post on Sat Nov 28, 2009 1:41 am
by X-Spider
No new posts   Fjalori dhe gjuha pellazge 6Geto..1723View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:15 am
by Geto..
No new posts   Shkolla Par Shqipe ne shkoder ne 1638 4Geto..3855View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:13 am
by Geto..
No new posts   Gjuha Shqipe 3Fischee1467View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:11 am
by Geto..
No new posts   Pikesimi 0Geto..1519View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:10 am
by Geto..
No new posts   Numerori 0Geto..2078View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:10 am
by Geto..
No new posts   Pjeseza 0Geto..1716View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:09 am
by Geto..
No new posts   Lidheza 0Geto..2693View latest post on Mon Aug 10, 2009 3:09 am
by Geto..
No new posts   Dëshmitë e lashta të shkronjave shqipe që u pranuan në Kongresin e Manastirit 0naruTo The Hacker1274View latest post on Sat Dec 06, 2008 1:50 pm
by naruTo The Hacker
No new posts   Për fjalën e bukur shqipe 0naruTo The Hacker1193View latest post on Sat Dec 06, 2008 1:49 pm
by naruTo The Hacker
No new posts   Pasthirrma 0Fischee1851View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:45 pm
by Fischee
No new posts   Letërsia e Pavarësisë 0Fischee1103View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:44 pm
by Fischee
No new posts   Armiqte e Gjuhes shqipe 0Fischee1204View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:43 pm
by Fischee
No new posts   Dy dialektet kryesore të gjuhës shqipe janë... 0Fischee1143View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:40 pm
by Fischee
No new posts   Gramatika 15Fischee2098View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:36 pm
by Fischee
No new posts   Emra shqiptar 39FooSe3011View latest post on Thu Nov 27, 2008 2:21 pm
by Fischee
No new posts   Poezi dhe krijime që i kushtohen Gjuhës Shqipe 9TiLa1604View latest post on Wed Nov 26, 2008 3:10 pm
by TiLa
No new posts   Studiues të gjuhës shqipe 2TiLa2242View latest post on Wed Nov 26, 2008 3:06 pm
by TiLa
No new posts   Linguistet austriake: "Shqipja e vjetër, ndikoi te gjuhët ballkanike" 0TiLa1475View latest post on Wed Nov 26, 2008 3:05 pm
by TiLa
No new posts   Shkrimtar Shqiëptar - Jeronim De Rada 0beso1730View latest post on Sun Nov 09, 2008 1:04 pm
by beso
No new posts   Shkrimtar Shqiëptar - Jakov Xoxa 0FooSe2103View latest post on Sun Nov 09, 2008 11:03 am
by FooSe
No new posts   Historia e Alfabetit te Gjuhes Shqipe 6FooSe1483View latest post on Thu Oct 30, 2008 3:50 am
by FooSe
No new posts   Librat e pare ne gjuhen shqipe 6FooSe2691View latest post on Thu Oct 30, 2008 3:47 am
by FooSe
Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitëse Ngjitëse
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Fri Dec 13, 2019 10:06 am