Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Belgjikë, bli një makinë merr një tjetër falas

    LibiDinho
    LibiDinho
    A. i plotë
    A. i plotë


    Gjinija : Male
    Postimet : 930
    Age : 31
    Vendodhja : Gjk
    Reputation : 3
    Pikët : -415
    Registration date : 2008-10-30

    Belgjikë, bli një makinë merr një tjetër falas Empty Belgjikë, bli një makinë merr një tjetër falas

    Post by LibiDinho Wed Dec 10, 2008 2:28 pm

    Ndërsa recesioni po përndjek Europën dhe të gjithë botën, shitësit e automjeteve po shfrytëzojnë në maksimum idetë e tyre, për të siguruar sa më shumë konsumatorë, që janë në gjendje të paguajnë me para në dorë.

    Një kompani në Bruksel, ka zgjedhur ofertën standarte, bli një makinë merr një falas.

    Makina falas që vjen me të renë, është e përdorur, por në gjendje shumë të mirë, të përdorura nga drejtuesit e kompanive, ndërsa disa të tjera janë modele që janë shfaqur në panaire.

    Konsumatorët belgë kanë reaguar mjaft pozitivisht.

    Menaxherja e kompanisë, shpejgon se idea pas kësaj oferte është likuidimi i stoqeve sa më shpejt.

    Gjithsesi, industria e automjeteve është në dëshpërim. Prodhuesit e automjeteve në Gjermani, Spanjë, Francë, Suedi, Japoni e gjetkë, kanë raportuar shitjet më të ulëta në vite.

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 10:06 pm