Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Motorola përgatit celularin e vet me Android

    вαмм.
    вαмм.
    Antarë
    Antarë


    Gjinija : Male
    Postimet : 54
    Age : 29
    Reputation : 0
    Pikët : 0
    Registration date : 2008-10-29

    Motorola përgatit celularin e vet me Android Empty Motorola përgatit celularin e vet me Android

    Post by вαмм. Wed Oct 29, 2008 3:33 pm

    Në tentim për të shpëtuar prodhimin e telefonave të tij celularë, Motorola është duke përgatitur pajisjen e cila do të jetë e përshtatur për tu lidhur me rrjete të ndryshme shoqërore siç janë Facebook e MySpace, derisa si sistem operativ do të përdorë atë Android nga Google.
    Bota ende është duke pritur të shoh dhe të provojë celularin e parë me Android i cili do të duhej të fillonte të shitet këtë javë nga T-Mobile G1. Mirëpo ‘imtësia’ sikur ajo që përdoruesit kurrë se kanë parë Androidin, nuk e ka ndaluar që aktualisht të jetë më sistemi më i eksponuar operativ për celularë në media. Padyshim që këtë dëshiron ta shfrytëzojë edhe Motorola duke paralajmëruar përpunimin e pajisjes së vet të bazuar pikërisht në Android.


    Pajisja deri më tani e paemëruar të cilën Motorola e paralajmëron do të duhej të përfundohej kah mesi i vitit të ardhshëm, por qysh tani dihet se do të jetë një celular me ekran të madh të ndjeshëm në prekje sistemi operativ dhe ergonomia e të cilit do të përshtatet veçanërisht për faqet e internetit siç janë Facebook e MySpace.

    www.motorola.com

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:05 pm