Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube

    hardboss
    hardboss
    Moderators
    Moderators


    Gjinija : Male
    Postimet : 87
    Age : 37
    Reputation : 7
    Pikët : 172
    Registration date : 2008-11-01

    Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube Empty Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube

    Post by hardboss Wed Nov 12, 2008 3:39 am

    Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube F_111110

    Pas bashkëpunimit me shtëpinë televizive amerikane CBS, i cili këtij shërbimi të videove online i ka sjellë mundësinë e emetimit të serialeve të saj, YouTube do të publikojë edhe detajet e marrëveshjes së arritur me studion e madhe filmike Metro-Goldwyn-Mayer (MGM).

    Si rezultat i bashkëpunimit të sapokrijuar, MGM në kanalin e veçantë të shërbimit të video online YouTube fillimisht do të vendos episodet e serisë "American Gladiators", e më pas edhe titujt tjerë të saj si "Bulletproof Monk", "The Magnificent Seven" e të tjera.

    Në YouTube shumë shtëpi televizive veçmë posedojnë kanalet e tyre, mirëpo deri më tani i kanë shfrytëzuar ato vetëm për publikimin e video materialeve deri në dhjetë minuta apo edhe më të shkurtra për të promovuar titujt e tyre, e tani është hera e parë që filmat e metrazhit të gjatë do të gjenden në mënyrë të ligjshme në këtë shërbim online.

    Gjatë muajit tetor YouTube, respektivisht Google si pronare e këtij shërbimi, ka arritur marrëveshje me shtëpinë multimediale CBS, me të cilën brenda faqeve të saj kanë arritur serialet të njohura edhe për ne, si "Star Trek", "Young and the Restless" e "Beverly Hills 90210".

      Current date/time is Sat May 18, 2024 10:35 pm