Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  tung

  Share
  avatar
  extrem
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 2
  Age : 23
  Reputation : 0
  Pikët : 3
  Registration date : 2009-06-08

  tung

  Post by extrem on Fri Jul 17, 2009 6:08 am

  tung une jam faruk hzarku nga kaqaniku jam 13 vjeqar
  avatar
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 25
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Re: tung

  Post by Norton-AL on Fri Jul 17, 2009 9:03 am

  Mirseerdhen Ne KOSOVA FORUM KLM ANLI
  avatar
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Re: tung

  Post by Game Over on Fri Jul 17, 2009 1:38 pm

  mir se erdhe hawer..)


  _________________


  www.youtube.com/users/albamp3
  avatar
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 25
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  Re: tung

  Post by snika on Fri Jul 17, 2009 1:57 pm

  Mir se erdhe man kalo mir me ne
  avatar
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 24
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Re: tung

  Post by NiTa on Sat Jul 18, 2009 9:19 am

  Mir se erdhe ne forum dhe kalo mir
  avatar
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 24
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Re: tung

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:32 am

  Mir se erdhe Faruk


  _________________
  avatar
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 21
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Re: tung

  Post by Elda on Wed Jul 22, 2009 2:51 pm

  Mirserdhe dhe kalo sa me mir me ne
  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Re: tung

  Post by MBerisha on Thu Jul 30, 2009 2:51 pm

  Mirse erdhe ne forum


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
  Sponsored content

  Re: tung

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 11:09 pm