Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  tung

  extrem
  extrem
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 2
  Age : 24
  Reputation : 0
  Pikët : 3
  Registration date : 2009-06-08

  tung Empty tung

  Post by extrem on Fri Jul 17, 2009 6:08 am

  tung une jam faruk hzarku nga kaqaniku jam 13 vjeqar tung 355554
  Norton-AL
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 26
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  tung Empty Re: tung

  Post by Norton-AL on Fri Jul 17, 2009 9:03 am

  Mirseerdhen Ne KOSOVA FORUM KLM ANLI
  Game Over
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  tung Empty Re: tung

  Post by Game Over on Fri Jul 17, 2009 1:38 pm

  mir se erdhe hawer..tung 99461)


  _________________
  tung 2hed3c5

  www.youtube.com/users/albamp3
  snika
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 26
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  tung Empty Re: tung

  Post by snika on Fri Jul 17, 2009 1:57 pm

  Mir se erdhe man kalo mir me ne
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  tung Empty Re: tung

  Post by NiTa on Sat Jul 18, 2009 9:19 am

  Mir se erdhe ne forum dhe kalo mir
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  tung Empty Re: tung

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:32 am

  Mir se erdhe Faruk


  _________________
  tung 2j26pv6
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  tung Empty Re: tung

  Post by Elda on Wed Jul 22, 2009 2:51 pm

  Mirserdhe dhe kalo sa me mir me ne
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  tung Empty Re: tung

  Post by MBerisha on Thu Jul 30, 2009 2:51 pm

  Mirse erdhe ne forum


  _________________
  tung 2vsp6wk

  tung Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  tung 2eveq1s

  tung Jl2eky

  Sponsored content

  tung Empty Re: tung

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:50 pm