Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Share

  Vizitor
  Guest

  xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 6:21 am

  une JOm egzooni pi Preshevee Jom 14 vjecc Futbollii

  Ajtt met miraa :D
  avatar
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by The End on Wed Jul 08, 2009 6:22 am

  MIrseerdhe ne forum dhe kalomir me ne.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  avatar
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 21
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Elda on Wed Jul 08, 2009 6:23 am

  Mirseerdhe dhe kalo sa me mir me ne

  Vizitor
  Guest

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 6:43 am

  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by MBerisha on Wed Jul 08, 2009 7:37 am

  Mirse erdhe ne forum man kalo sa me mir me ne


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu  avatar
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 24
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by NiTa on Sun Jul 12, 2009 11:47 pm

  Mir se erdhe ne forum
  avatar
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 24
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:30 am

  Mir se erdhe shpresoj qo po kalo mir ne mesin ton dhe mir qe nuk je prej atyre qe hyn ne forum i bojn 3-4 posta edhe kurr ma sjav shohum syt


  _________________

  Sponsored content

  Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 10:54 pm