Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  xtremmee Ktuu (Egzonn)

  avatar
  Vizitor
  Guest

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 6:21 am

  une JOm egzooni pi Preshevee Jom 14 vjecc Futbollii

  Ajtt met miraa :D
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by The End on Wed Jul 08, 2009 6:22 am

  MIrseerdhe ne forum dhe kalomir me ne.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Elda on Wed Jul 08, 2009 6:23 am

  Mirseerdhe dhe kalo sa me mir me ne
  avatar
  Vizitor
  Guest

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 6:43 am

  xtremmee Ktuu (Egzonn) 840312 xtremmee Ktuu (Egzonn) 840312
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by MBerisha on Wed Jul 08, 2009 7:37 am

  Mirse erdhe ne forum man kalo sa me mir me ne


  _________________
  xtremmee Ktuu (Egzonn) 2vsp6wk

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  xtremmee Ktuu (Egzonn) 2eveq1s

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Jl2eky
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by NiTa on Sun Jul 12, 2009 11:47 pm

  Mir se erdhe ne forum
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:30 am

  Mir se erdhe shpresoj qo po kalo mir ne mesin ton dhe mir qe nuk je prej atyre qe hyn ne forum i bojn 3-4 posta edhe kurr ma sjav shohum syt xtremmee Ktuu (Egzonn) 355554


  _________________
  xtremmee Ktuu (Egzonn) 2j26pv6

  Sponsored content

  xtremmee Ktuu (Egzonn) Empty Re: xtremmee Ktuu (Egzonn)

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:33 pm