Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Adela rikthehet në Luz bashkë me Bjordin

    snika
    snika
    A.shumë i mirë
    A.shumë i mirë


    Gjinija : Male
    Postimet : 522
    Age : 30
    Reputation : 5
    Pikët : 2147483647
    Registration date : 2008-10-30

    Adela rikthehet në Luz bashkë me Bjordin Empty Adela rikthehet në Luz bashkë me Bjordin

    Post by snika Tue Jun 23, 2009 3:33 pm

    Adela rikthehet në Luz bashkë me Bjordin 28075te
    Tashmë ka filluar një jetë të re duke hedhur mbrapa krahëve të kaluarën që nuk e mbushte dhe nuk ia kënaqte ambicjet dhe ëndrrat e saj për jetën.

    Mendoi ta fillonte nga “Big Brother”, e imagjinonte që diçka e mirë do t’i ndodhte në jetën e saj, por kurrsesi nuk mund t’ia merrte mendja se kthesa në jetën e saj do të ishte me të vërtetë jashtë çdo imagjinate dhe parashikimi.

    Gjithkush që mundohet të harrojë një lidhje, aq më shumë kur ajo ka qenë e gjatë, gjen një mënyrë për ta bërë, të rrijë disa kohë vetëm e të reflektojë për të ardhmen. Por në rastin e Adelës ndodhi ndryshe, ndryshimi filloi paralel me një histori dashurie e cila ka bërë që çdo gjë të re në jetë, ta shohë me më shumë optimizëm, pasi ajo nuk është vetëm në këtë ndryshim, por ka në krah Bjordin një djalë që e do dhe e adhuron pa fund.


    Miqtë e tij tregojnë se Adela me Bjordin dashurohen shumë aq sa çdo moment dhe çdo vend është i përshtatshëm për ta, për t’i dhuruar një puthje a një përqafim njëri-tjetrit. Por jeta në shtëpinë tek Blloku në Tiranë nuk ia ka zbehur Adelës dëshirën që të shkojë në vendlindjen e saj. Disa ditë më parë ajo së bashku me Bjordin kanë shkuar në Luz, pikërisht në shkollën ku Adela ishte mësuese deri në ditën që u fut në “Big Brother” .

      Current date/time is Thu May 02, 2024 1:43 am