Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Telefon i mençur nga Asus me ekran të madh

    Y||!
    Y||!
    V.I.P
    V.I.P


    Gjinija : Male
    Postimet : 927
    Age : 28
    Vendodhja : Ferizaj
    Reputation : 4
    Pikët : 208
    Registration date : 2008-12-11

    Telefon i mençur nga Asus me ekran të madh Empty Telefon i mençur nga Asus me ekran të madh

    Post by Y||! Thu Mar 05, 2009 6:44 am

    Telefon i mençur nga Asus me ekran të madh F.0302120535823_m

    Kompania Asus çdo ditë e me më shumë seriozisht po përfshihet në garën për prodhimin e telefonit të mençur (smartphone) më të mirë dhe më të pajisur. Modeli i tyre i fundit, Asus P835, para së gjithash dallohet për ekranin e tij të madh.

    Asus P835 është i bazuar në sistemin operativ Windows Mobile 6.1, që sigurisht edhe është e meta më e madhe tij, kur merret parasysh se edhe mbështetësit më të mëdhenj të Windows Mobile me padurim janë në pritje të versionit të paralajmëruar 6.5.

    Sa i përket lidhjeve, në të gjenden GPRS, EDGE, UMTS i HSDPA si dhe Bluetooth e WiFi, e për ruajtjen e të dhënave përkujdesen 4 GB të integruara si dhe qasja për kartelat e memories MicroSDHC.

    Sa i përket ekranit të ndjeshëm në prekje, diagonalja e tij është 3.5 inç e rezolucioni hiq më pak se 800x480 piksela, që shkojnë shumë mirë me kamerën e integruar me rezolucion prej 5 megapikselash.

    Çmimi dhe paraqitja e tij në treg tani për tani nuk janë të njohura.

      Current date/time is Mon Apr 29, 2024 10:07 am