Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Hello Kosova-Forum

  Cancel
  Cancel
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 20
  Age : 25
  Reputation : 0
  Pikët : 0
  Registration date : 2009-02-24

  Hello Kosova-Forum Empty Hello Kosova-Forum

  Post by Cancel on Tue Feb 24, 2009 3:53 pm

  Hello I'm Cancel

  I'm 14 years old

  I'm from New York

  Bye Bye
  egxon!
  egxon!
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 33
  Age : 26
  Reputation : 0
  Pikët : 0
  Registration date : 2009-02-24

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by egxon! on Tue Feb 24, 2009 10:16 pm

  welcome
  NIKE
  NIKE
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Male
  Postimet : 1733
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakove
  Reputation : 11
  Pikët : -92
  Registration date : 2008-11-16

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by NIKE on Tue Feb 24, 2009 11:00 pm

  hello you'r welcome
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by MBerisha on Wed Feb 25, 2009 2:02 am

  Welcome


  _________________
  Hello Kosova-Forum 2vsp6wk

  Hello Kosova-Forum Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Hello Kosova-Forum 2eveq1s

  Hello Kosova-Forum Jl2eky
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by The End on Wed Feb 25, 2009 2:48 am

  Mirseerdhe ne forum ne forum dhe kalo mir ne rrethin tone.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Y||!
  Y||!
  V.I.P
  V.I.P

  Gjinija : Male
  Postimet : 927
  Age : 23
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 4
  Pikët : 208
  Registration date : 2008-12-11

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by Y||! on Thu Feb 26, 2009 4:58 am

  Welcome njeri
  GOx94
  GOx94
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 618
  Age : 26
  Vendodhja : Prishtinë
  Reputation : 21
  Pikët : 295
  Registration date : 2008-12-22

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by GOx94 on Thu Feb 26, 2009 5:26 am

  [quote="The End"]Mirseerdhe ne forum ne forum dhe kalo mir ne rrethin tone.[/quote


  me sa di une ky nuk kupton shqip.


  Welcome
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by The End on Thu Feb 26, 2009 5:41 am

  [quote="Choose"]
  The End wrote:Mirseerdhe ne forum ne forum dhe kalo mir ne rrethin tone.[/quote


  me sa di une ky nuk kupton shqip.


  Welcome

  Po qka thua more Choose se ky nuk kupton shqip,ky po te mos dinte shqip nuk do te dinte te regjistrohej,e lere qe te postonte.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  egzonn
  egzonn
  A. i suksesshemë
  A. i suksesshemë

  Gjinija : Male
  Postimet : 653
  Age : 24
  Vendodhja : 'NqytTet
  Reputation : 9
  Pikët : -2107
  Registration date : 2009-02-03

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by egzonn on Thu Feb 26, 2009 5:46 am

  WELCOME
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by NiTa on Wed Mar 04, 2009 12:49 am

  Welcome cancel
  nissi
  nissi
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 36
  Age : 25
  Reputation : 0
  Pikët : 0
  Registration date : 2008-11-21

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by nissi on Mon Mar 09, 2009 2:14 pm

  Mirse erdhe ne forum
  avatar
  Vizitor
  Guest

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by Vizitor on Fri Mar 20, 2009 10:02 am

  welcome
  AlphA Team
  AlphA Team
  A.i Rregullt
  A.i Rregullt

  Gjinija : Male
  Postimet : 233
  Age : 26
  Reputation : 3
  Pikët : 301
  Registration date : 2009-04-03

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by AlphA Team on Tue Apr 14, 2009 6:51 am

  mir se erdhe ne forum
  ismajlb
  ismajlb
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 93
  Age : 24
  Reputation : 0
  Pikët : 160
  Registration date : 2009-02-21

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by ismajlb on Thu Apr 16, 2009 2:37 am

  MIR SE ERDHE
  AsT | mondi
  AsT | mondi
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 2026
  Age : 24
  Reputation : 4
  Pikët : 2623
  Registration date : 2009-05-09

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by AsT | mondi on Tue May 19, 2009 5:19 am

  welcome
  M4L!
  M4L!
  A.i Rregullt
  A.i Rregullt

  Gjinija : Male
  Postimet : 153
  Age : 26
  Reputation : 0
  Pikët : 154
  Registration date : 2009-06-19

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by M4L! on Fri Jun 19, 2009 9:23 am

  Mirse erdhe ne forum man
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by arTTa on Fri Jul 03, 2009 12:32 am

  tung mir se erdhe mendoje qe ke me kalu mir ne mesein ton


  _________________
  Hello Kosova-Forum 2j26pv6

  Sponsored content

  Hello Kosova-Forum Empty Re: Hello Kosova-Forum

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:13 pm