Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Toughbook i ri ideal për spiunë

    Y||!
    Y||!
    V.I.P
    V.I.P


    Gjinija : Male
    Postimet : 927
    Age : 28
    Vendodhja : Ferizaj
    Reputation : 4
    Pikët : 208
    Registration date : 2008-12-11

    Toughbook i ri ideal për spiunë Empty Toughbook i ri ideal për spiunë

    Post by Y||! Sun Feb 01, 2009 10:10 am

    Toughbook i ri ideal për spiunë F.0128121613785_m

    Kompania Panasonic tani edhe zyrtarisht ka paralajmëruar versionet e reja të laptopëve të saj nga seria Toughbook, të rezistueshëm në çdo gjë.

    Modelet janë të njohura nga më herët: bëhet fjalë për Toughbook 30 i cili është një laptop standard dhe Toughbook 19 i cili në fakt është një Tablet PC me ekran rrotullues.

    Që të dy, sikur edhe deri më tani, janë rezistues ndaj ujit e goditjeve, derisa opsionet e reja përfshijnë procesorë më të shpejtë nga Intel, disk SSD në vend të disqeve të forta, ekran me pamje më të mirë dhe 40 për qind më shumë kohëzgjatje të baterisë.

    Ajo që duket të jetë më interesantja është opsioni i ri që në Panasonic e quajnë concealed mode (mënyrë e fshehtë e punës), e kjo është mundësia që me shtypjen e një tasti të ndalni të gjitha dritat në kompjuter. Bukur interesante nëse jeni duke bërë ndonjë lloj detyre spiunimi.

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 9:33 am