Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Facebook së shpejti me fytyrë të re

    Dard1
    Dard1
    A. i plotë
    A. i plotë


    Gjinija : Male
    Postimet : 22045
    Age : 30
    Vendodhja : Peja City
    Reputation : 2
    Pikët : 44036
    Registration date : 2009-05-13

    Facebook së shpejti me fytyrë të re Empty Facebook së shpejti me fytyrë të re

    Post by Dard1 Mon Aug 24, 2009 2:33 am

    Facebook së shpejti me fytyrë të re F.0818095405294_m

    Facebook para disa ditësh ka filluar testimin e versionit më të lehtë të tij të dedikuar për përdoruesit të cilët kanë lidhje më të ngadalshme në internet. Versioni më i lehtë i Facebook, e emëruar Facebook Lite, aktualisht është duke u testuar në Indi.

    Facebook Lite paraqet versionin e Facebookut nga i cili janë larguar detaje të shumta grafike e si rezultat i kësaj shumë aplikacione lexohen shumë më shpejt sesa në atë standard.

    "Facebook Lite është version më i thjeshtë dhe më shpejt i lexueshëm i cili u mundëson përdoruesve të lënë komente, të pranojnë kërkesa për miqësi, të shkruajnë nëpër muret e tjerëve dhe të shohin fotografitë, statuset dhe vërejtjet", është njoftuar nga Facebook.

    "Aktualisht jemi duke e testuar Facebook Lite në vendet në të cilat një numër i madh i përdoruesve vijnë për herë të parë dhe kërkojnë përvojë më të lehtë me këtë", theksohet në deklaratën e këtij rrjeti të popullarizuar online.

      Current date/time is Fri May 10, 2024 1:23 pm