Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Minatori: Jemi mё tё mirёt

  Game Over
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Minatori: Jemi mё tё mirёt Empty Minatori: Jemi mё tё mirёt

  Post by Game Over on Sat Dec 20, 2008 12:55 am

  Minatori: Jemi mё tё mirёt F.1220023743848_m
  Solisti i rok-bendit legjendar kosovar Minatori, Naser Gjinovci, ka thёnё nё njё intervistё pёr Radiotelevizionin e Kosovёs, se ai dhe bendi i tij pa dyshim janë mё tё mirёt nё stilin e tyre.

  Gjinovci, dhe anëtari tjetër i bendit, kitaristi Mufail Limani, ishin mysafir tё emisionit Oksigjen, qё udhëhiqet nga humoristi Besim Dina. Tё pyetur me shaka nёse mendojnë se janë rokerёt mё tё mirё shqiptar, ata duke qeshur e kanё pohuar kёtё.

  “Deri para nja gjashtë muajve, kam menduar dhe seriozisht kam pasur disa dilema, por tash vërtet mendoj se jam mё i miri”, ka thёnё Gjinovci.


  _________________
  Minatori: Jemi mё tё mirёt 2hed3c5

  www.youtube.com/users/albamp3
  Dynamit
  Dynamit
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 479
  Age : 25
  Reputation : 2
  Pikët : 791
  Registration date : 2010-01-08

  Minatori: Jemi mё tё mirёt Empty Re: Minatori: Jemi mё tё mirёt

  Post by Dynamit on Sat Jan 16, 2010 10:47 am

  !
  !!
  !!!!
  !!!!!
  !!!!!!!
  !!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!___________

   Current date/time is Tue Dec 10, 2019 10:22 am