Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

    Sabahedin Ramanxhiku, ishte i katërti në listë

    LibiDinho
    LibiDinho
    A. i plotë
    A. i plotë


    Gjinija : Male
    Postimet : 930
    Age : 31
    Vendodhja : Gjk
    Reputation : 3
    Pikët : -415
    Registration date : 2008-10-30

    Sabahedin Ramanxhiku, ishte i katërti në listë Empty Sabahedin Ramanxhiku, ishte i katërti në listë

    Post by LibiDinho Wed Dec 10, 2008 2:53 pm

    Bordi i Drejtorëve të PTK me qëllim të informimit sa më të mirë të opinionit ka publikuar listën e kandidatëve që kanë marrë më së shumti pikë për drejtor gjeneral të PTK-së. Ish ushtruesi i detyrës, Sabahedin Ramanxhiku sipas listës ka qenë i katërti në radhë ndërsa media vazhdimisht kanë shkruar si ai ishte në konkurrencë me drejtorin e sapozgjedhur Shyqëri Haxha.

    Sipas një njoftimi zyrtar PTK-së, paneli intervistues, pas intervistimit të kandidatëve që janë futur në listën e ngushtë dhe mbledhjes së pikëve, kanë nxjerr një listë prej katër kandidatët të cilët kanë mbledhur më së shumti pikë.

    Lista e konkurrentëve të cilët kanë mbledhur më së shumti pikë për postin e Kryeshefit Ekzekutiv duket kështu: prof. Dr. Shyqyri Haxha i cili nga paneli intervistues ka marr më së shumti pikë, pas tij vjen Naim Maloku, pastaj Ilirian Kuka dhe i katërti Sebahedin Ramaxhiku.

    "Bordi ka bërë këtë njoftim me qëllimin më të mirë duke realizuar premtimin se do të jetë tërsisht transparent në punën e përzgjedhjes së Kryshefit Ekzekutiv të PTK". /Telegrafi/

      Current date/time is Mon May 06, 2024 9:02 pm