Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Join the forum, it's quick and easy

Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Kosova Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

2 posters

    Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan

    FooSe
    FooSe
    Webmaster
    Webmaster


    Gjinija : Male
    Postimet : 1929
    Age : 30
    Reputation : 16
    Pikët : -893
    Registration date : 2008-10-29

    Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan Empty Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan

    Post by FooSe Sat Apr 11, 2009 5:39 am

    Një kriminele anonime ka menduar se do të kalojë pa u vërejtur me një televizor të fshehur nën fustanin e saj të gjerë. Ndoshta edhe do t’ia arrinte po të mos i binte përtokë.

    Policia nga Neusiedl ka arrestuar një rumune e cila ka tentuar të fsheh televizionin plazma nën fustan dhe të dal pa u hetuar nga dyqani i pajisjeve elektronike.

    Derisa tre asistentët e saj e kanë mbajtur të zënë shitësin, gruaja anonime e ka futur televizionin një metër të madh dhe me vlerë rreth 600 euro nën fustanin e saj.

    Megjithatë, për fatin e saj të keq, është dorëzuar sepse televizioni nuk ishte edhe aq i lehtë. Katërshja e hajnave ka filluar të ikën. Detektivët e kanë kapur gruan para derës së dyqanit. Më pas i kanë ndjekur edhe meshkujt të cilët ikën me automjet por më pas e detektivët lajmëruan policinë të cilët i kapën më vonë në kufirin hungarez.
    Elda
    Elda
    Super Moderator
    Super Moderator


    Gjinija : Female
    Postimet : 2794
    Age : 26
    Vendodhja : Gjakovë
    Reputation : 18
    Pikët : 2948
    Registration date : 2008-12-26

    Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan Empty Re: Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan

    Post by Elda Mon May 18, 2009 3:25 am

    haahh

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 12:12 pm