Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  durdu

  Share
  avatar
  durdu
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 14
  Age : 24
  Reputation : 0
  Pikët : 22
  Registration date : 2009-07-20

  durdu

  Post by durdu on Mon Jul 20, 2009 5:16 pm

  un jam dardan jam nga gjakova tung
  avatar
  Sp[r]Ay
  Antarë
  Antarë

  Gjinija : Male
  Postimet : 51
  Age : 26
  Vendodhja : JAkOwaRs .!
  Reputation : 1
  Pikët : 5
  Registration date : 2008-11-29

  Re: durdu

  Post by Sp[r]Ay on Mon Jul 20, 2009 8:50 pm

  welcome.
  avatar
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Re: durdu

  Post by Game Over on Tue Jul 21, 2009 2:12 am

  mir se erdhe..:D


  _________________


  www.youtube.com/users/albamp3
  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Re: durdu

  Post by MBerisha on Tue Jul 21, 2009 3:58 am

  Mirse erdhe ne forum dardan kalo mir me ne


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu  avatar
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Re: durdu

  Post by The End on Tue Jul 21, 2009 6:17 am

  Mirseerdhe ne forum kalo mir me ne.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  avatar
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 21
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Re: durdu

  Post by Elda on Wed Jul 22, 2009 11:09 am

  Mirseerdhe dhe kalo sa me mir me ne
  avatar
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 24
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Re: durdu

  Post by arTTa on Sun Jul 26, 2009 4:24 am

  tung dhe mir se erdhe


  _________________
  avatar
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 24
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Re: durdu

  Post by NiTa on Sat Aug 01, 2009 12:58 pm

  Mir se erdhe ne forum.

  Sponsored content

  Re: durdu

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 10:17 pm