Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Ckemi te gjitheve

  deejay
  deejay
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 26
  Age : 26
  Reputation : 0
  Pikët : 29
  Registration date : 2009-07-18

  Ckemi te gjitheve Empty Ckemi te gjitheve

  Post by deejay on Sat Jul 18, 2009 11:54 am

  Ckemi te gjitheve une jam Ersiljano Xhelollari jam nga qyteti i Ersekes edhe jam 16 vjec studio ne shkollen Petro nini Luarasi.
  Norton-AL
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 26
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by Norton-AL on Sat Jul 18, 2009 12:07 pm

  mirsererdhe klb
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by The End on Sat Jul 18, 2009 12:54 pm

  Mirserdhe ne forum dhe kalo mir me ne.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Game Over
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by Game Over on Sat Jul 18, 2009 3:39 pm

  welcome man...~~!:D


  _________________
  Ckemi te gjitheve 2hed3c5

  www.youtube.com/users/albamp3
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by MBerisha on Mon Jul 20, 2009 3:22 am

  Mirse erdhe ne forum man kalo mir me ne


  _________________
  Ckemi te gjitheve 2vsp6wk

  Ckemi te gjitheve Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Ckemi te gjitheve 2eveq1s

  Ckemi te gjitheve Jl2eky
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:27 am

  Mir se erdhe shpresoj qe do te kalosh mir ne mesin ton


  _________________
  Ckemi te gjitheve 2j26pv6
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by NiTa on Sat Aug 01, 2009 12:59 pm

  Mir se erdhe ne forum.
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by Elda on Sun Aug 02, 2009 5:32 am

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo sa me mir me ne

  Sponsored content

  Ckemi te gjitheve Empty Re: Ckemi te gjitheve

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:52 pm