Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Tung

  Albion
  Albion
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 16
  Age : 29
  Vendodhja : neper kazino
  Reputation : 1
  Pikët : 23
  Registration date : 2009-07-17

  Tung Empty Tung

  Post by Albion on Fri Jul 17, 2009 2:12 pm

  Jam ALbion Krasqini prej Pr JAm 19 Vjeqar ne ket forum Kam Hyr sepse me ka keshilluar ANLI dhe vendosa me u regjistru klm stafi ks
  Norton-AL
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 26
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Tung Empty Re: Tung

  Post by Norton-AL on Fri Jul 17, 2009 2:30 pm

  Mirseerdhe NIP bre welcome
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Tung Empty Re: Tung

  Post by NiTa on Sat Jul 18, 2009 9:18 am

  Mir se erdhe ne forum dhe kalo mir
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Tung Empty Re: Tung

  Post by arTTa on Mon Jul 20, 2009 11:31 am

  mir se erdhe kalomir ne mesin ton


  _________________
  Tung 2j26pv6
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Tung Empty Re: Tung

  Post by MBerisha on Thu Jul 30, 2009 2:50 pm

  Mirse erdhe ne forum klm


  _________________
  Tung 2vsp6wk

  Tung Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Tung 2eveq1s

  Tung Jl2eky

  Sponsored content

  Tung Empty Re: Tung

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:37 pm