Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Un jom irfani ..!

  Share
  avatar
  Monix
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 23
  Reputation : 0
  Pikët : 5
  Registration date : 2009-07-08

  Un jom irfani ..!

  Post by Monix on Wed Jul 08, 2009 8:41 am

  Emri :Irfan
  Nicku: Monix
  Email Monix.-@msn.com  Hejj .! Kush Osht admin Bre..! se pom duhet ni add e tyne me tregoni ok ..1 ;)


  Last edited by The End on Wed Jul 08, 2009 8:45 am; edited 1 time in total (Reason for editing : ske nevoj me e jap edhe forumi se ky nuk eshte forum per webmastera)
  avatar
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by The End on Wed Jul 08, 2009 8:46 am

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo mir add en pm e ki.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  avatar
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by Game Over on Wed Jul 08, 2009 8:48 am

  mir se erdhe hawer..:D


  _________________


  www.youtube.com/users/albamp3

  Vizitor
  Guest

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 9:13 am

  Mir se erdhee :D
  avatar
  L0T1 TH3 H@CK3R
  V.I.P
  V.I.P

  Gjinija : Male
  Postimet : 849
  Age : 23
  Vendodhja : Poroj
  Reputation : 0
  Pikët : 1554
  Registration date : 2009-05-08

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by L0T1 TH3 H@CK3R on Wed Jul 08, 2009 10:07 am

  mir se erdhe
  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by MBerisha on Wed Jul 08, 2009 10:48 am

  Mirse erdhe ne forum dhe kalo mir ne Kosova-Forum


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu  avatar
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 24
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by arTTa on Wed Jul 08, 2009 11:54 am

  MIR se erdhe


  _________________
  avatar
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 21
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by Elda on Wed Jul 08, 2009 1:08 pm

  mirseerdhe dhe kalo sa me mir me nee
  avatar
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 25
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by Norton-AL on Thu Jul 09, 2009 11:36 am

  Welcome njeri knaqu
  avatar
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 25
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by snika on Sat Jul 11, 2009 1:22 am

  Kalo sa me mir me ne man (:
  avatar
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 24
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by NiTa on Sun Jul 12, 2009 11:46 pm

  Mir se erdhe ne forum

  Sponsored content

  Re: Un jom irfani ..!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 10:45 pm