Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Un jom irfani ..!

  Monix
  Monix
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 24
  Reputation : 0
  Pikët : 5
  Registration date : 2009-07-08

  Un jom irfani ..! Empty Un jom irfani ..!

  Post by Monix on Wed Jul 08, 2009 8:41 am

  Emri :Irfan
  Nicku: Monix
  Email Monix.-@msn.com  Hejj .! Kush Osht admin Bre..! se pom duhet ni add e tyne me tregoni ok ..1 ;)


  Last edited by The End on Wed Jul 08, 2009 8:45 am; edited 1 time in total (Reason for editing : ske nevoj me e jap edhe forumi se ky nuk eshte forum per webmastera)
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by The End on Wed Jul 08, 2009 8:46 am

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo mir add en pm e ki.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Game Over
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by Game Over on Wed Jul 08, 2009 8:48 am

  mir se erdhe hawer..:D


  _________________
  Un jom irfani ..! 2hed3c5

  www.youtube.com/users/albamp3
  avatar
  Vizitor
  Guest

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by Vizitor on Wed Jul 08, 2009 9:13 am

  Mir se erdhee :D
  L0T1 TH3 H@CK3R
  L0T1 TH3 H@CK3R
  V.I.P
  V.I.P

  Gjinija : Male
  Postimet : 849
  Age : 24
  Vendodhja : Poroj
  Reputation : 0
  Pikët : 1554
  Registration date : 2009-05-08

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by L0T1 TH3 H@CK3R on Wed Jul 08, 2009 10:07 am

  mir se erdhe
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by MBerisha on Wed Jul 08, 2009 10:48 am

  Mirse erdhe ne forum dhe kalo mir ne Kosova-Forum


  _________________
  Un jom irfani ..! 2vsp6wk

  Un jom irfani ..! Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Un jom irfani ..! 2eveq1s

  Un jom irfani ..! Jl2eky
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by arTTa on Wed Jul 08, 2009 11:54 am

  MIR se erdhe


  _________________
  Un jom irfani ..! 2j26pv6
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by Elda on Wed Jul 08, 2009 1:08 pm

  mirseerdhe dhe kalo sa me mir me nee
  Norton-AL
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 26
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by Norton-AL on Thu Jul 09, 2009 11:36 am

  Welcome njeri knaqu
  snika
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 26
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by snika on Sat Jul 11, 2009 1:22 am

  Kalo sa me mir me ne man (:
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by NiTa on Sun Jul 12, 2009 11:46 pm

  Mir se erdhe ne forum

  Sponsored content

  Un jom irfani ..! Empty Re: Un jom irfani ..!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:22 pm