Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  qipii92

  qipii92
  qipii92
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 6
  Age : 27
  Reputation : 0
  Pikët : 9
  Registration date : 2009-05-19

  qipii92 Empty qipii92

  Post by qipii92 on Tue May 19, 2009 2:58 pm

  hi krejtve un jom qipii92 prej gl
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by The End on Tue May 19, 2009 2:58 pm

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo mir ne rrethin tonë.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by Elda on Tue May 19, 2009 3:01 pm

  mirsedhe ne forumin ton
  kalo sa me mir
  FooSe
  FooSe
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 1929
  Age : 26
  Reputation : 16
  Pikët : -893
  Registration date : 2008-10-29

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by FooSe on Wed May 20, 2009 2:46 am

  Mire se erdhe qipi ne kosova-forum


  _________________

  qipii92 13ydmoo
  qipii92 17g0nq
  L0T1 TH3 H@CK3R
  L0T1 TH3 H@CK3R
  V.I.P
  V.I.P

  Gjinija : Male
  Postimet : 849
  Age : 24
  Vendodhja : Poroj
  Reputation : 0
  Pikët : 1554
  Registration date : 2009-05-08

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by L0T1 TH3 H@CK3R on Wed May 20, 2009 3:43 am

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo mir ne rrethin tonë.
  AsT | mondi
  AsT | mondi
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 2026
  Age : 24
  Reputation : 4
  Pikët : 2623
  Registration date : 2009-05-09

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by AsT | mondi on Wed May 20, 2009 4:52 am

  welcome
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by MBerisha on Sat May 23, 2009 1:49 am

  Mirse erdhe ne forum man


  _________________
  qipii92 2vsp6wk

  qipii92 Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  qipii92 2eveq1s

  qipii92 Jl2eky
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by NiTa on Sat May 23, 2009 5:51 pm

  Mirse erdhe ne forum dhe kalo mir me ne.
  M4L!
  M4L!
  A.i Rregullt
  A.i Rregullt

  Gjinija : Male
  Postimet : 153
  Age : 26
  Reputation : 0
  Pikët : 154
  Registration date : 2009-06-19

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by M4L! on Fri Jun 19, 2009 9:41 am

  Mirse erdhe ne forum man
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by arTTa on Fri Jul 03, 2009 12:13 am

  mir se erdhe me siguri ke me kalu mir ne mesin ton


  _________________
  qipii92 2j26pv6

  Sponsored content

  qipii92 Empty Re: qipii92

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:45 pm