Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Pershendetje te gjitheve!

  GaNgsTeR ArMy
  GaNgsTeR ArMy
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 10
  Age : 20
  Reputation : 0
  Pikët : 20
  Registration date : 2009-03-26

  Pershendetje te gjitheve! Empty Pershendetje te gjitheve!

  Post by GaNgsTeR ArMy on Mon Mar 30, 2009 12:51 pm

  Tung un quhem Ndriqim nga PZ me shtu qe te regjistrohem Mussi dhe shpresoj se do te kaloj mir me ju ne ket forum
  Monster-h4ck
  Monster-h4ck
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 1215
  Age : 25
  Vendodhja : N'CHIPSY
  Reputation : 8
  Pikët : 208
  Registration date : 2008-12-31

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by Monster-h4ck on Mon Mar 30, 2009 12:59 pm

  mire se erdhe kalo sa me mire me ne Pershendetje te gjitheve! 99461
  The End
  The End
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 2712
  Age : 26
  Vendodhja : Gjakova City
  Reputation : 34
  Pikët : 619
  Registration date : 2008-10-27

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by The End on Mon Mar 30, 2009 1:04 pm

  Mirseerdhe ne forum dhe kalo mir ne rrethin tonë.


  _________________
  | www.kuriozitet.com | www.medicprof.info |
  Y||!
  Y||!
  V.I.P
  V.I.P

  Gjinija : Male
  Postimet : 927
  Age : 23
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 4
  Pikët : 208
  Registration date : 2008-12-11

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by Y||! on Mon Mar 30, 2009 1:42 pm

  Welcome njerii...
  altrim-poroj
  altrim-poroj
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 1
  Age : 24
  Vendodhja : Nkar
  Reputation : 0
  Pikët : 101
  Registration date : 2009-04-07

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by altrim-poroj on Wed Apr 08, 2009 2:51 pm

  un jam altrimi jam nga tetova shpresoj se de kaloj mirr me ti mussi
  Monster-h4ck
  Monster-h4ck
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 1215
  Age : 25
  Vendodhja : N'CHIPSY
  Reputation : 8
  Pikët : 208
  Registration date : 2008-12-31

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by Monster-h4ck on Thu Apr 09, 2009 6:38 am

  ku je mer tu u prezantu ketu Pershendetje te gjitheve! 294367
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by MBerisha on Thu Apr 09, 2009 10:09 am

  Welcome


  _________________
  Pershendetje te gjitheve! 2vsp6wk

  Pershendetje te gjitheve! Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Pershendetje te gjitheve! 2eveq1s

  Pershendetje te gjitheve! Jl2eky
  Game Over
  Game Over
  Moderators
  Moderators

  Postimet : 1141
  Reputation : 6
  Pikët : 473
  Registration date : 2008-10-28

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by Game Over on Thu Apr 09, 2009 2:08 pm

  mir se erdhe man..Pershendetje te gjitheve! 99461)


  _________________
  Pershendetje te gjitheve! 2hed3c5

  www.youtube.com/users/albamp3
  AlphA Team
  AlphA Team
  A.i Rregullt
  A.i Rregullt

  Gjinija : Male
  Postimet : 233
  Age : 26
  Reputation : 3
  Pikët : 301
  Registration date : 2009-04-03

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by AlphA Team on Tue Apr 14, 2009 6:21 am

  mir se erdhe ne forum
  AsT | mondi
  AsT | mondi
  Perjashtuar nga Forumi
  Perjashtuar nga Forumi

  Gjinija : Male
  Postimet : 2026
  Age : 24
  Reputation : 4
  Pikët : 2623
  Registration date : 2009-05-09

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by AsT | mondi on Tue May 19, 2009 11:46 am

  welcome
  NiTa
  NiTa
  PrincesS
  PrincesS

  Gjinija : Female
  Postimet : 641
  Age : 25
  Reputation : 20
  Pikët : 448
  Registration date : 2008-11-17

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by NiTa on Sat May 23, 2009 5:52 pm

  Mirse erdhe ne forum dhe kalo mir me ne.
  M4L!
  M4L!
  A.i Rregullt
  A.i Rregullt

  Gjinija : Male
  Postimet : 153
  Age : 26
  Reputation : 0
  Pikët : 154
  Registration date : 2009-06-19

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by M4L! on Fri Jun 19, 2009 9:41 am

  Mirse erdhe ne forum man
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by arTTa on Fri Jul 03, 2009 12:11 am

  mir se erdhe me siguri ke me kalu mir ne mesin ton


  _________________
  Pershendetje te gjitheve! 2j26pv6

  Sponsored content

  Pershendetje te gjitheve! Empty Re: Pershendetje te gjitheve!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:15 pm