Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Pershendetje

  Share
  avatar
  afri89
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 29
  Reputation : 0
  Pikët : 12
  Registration date : 2010-12-04

  Pershendetje

  Post by afri89 on Mon Feb 14, 2011 8:58 am

  Un jam Afri, ju pershendes te gjith stafin e keti Forumi dhe te gjith anetaret tjer, jam isigurt se dokaloj mir neket forum te bukur
  avatar
  learti
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 5
  Age : 24
  Reputation : 0
  Pikët : 25
  Registration date : 2011-06-23

  Re: Pershendetje

  Post by learti on Thu Jun 23, 2011 3:07 am

  tung afri

   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 11:10 pm