Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  tung tung

  lendi044
  lendi044
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 3
  Age : 52
  Reputation : 0
  Pikët : 6
  Registration date : 2011-01-21

  tung tung Empty tung tung

  Post by lendi044 on Fri Jan 21, 2011 7:18 am

  Jam lendi dhe ju pershendes te gjithve, shpresoj se do te kalojm qaste te bukura.
  snika
  snika
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija : Male
  Postimet : 522
  Age : 26
  Reputation : 5
  Pikët : 2147483647
  Registration date : 2008-10-30

  tung tung Empty Re: tung tung

  Post by snika on Thu Jan 27, 2011 9:51 am

  Lendi mirseerdhe ne forum
  +1 anetar

   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:07 pm