Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Pershendetje nga Femi

  Femi
  Femi
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 5
  Age : 33
  Reputation : 0
  Pikët : 9
  Registration date : 2009-11-23

  Pershendetje nga Femi Empty Pershendetje nga Femi

  Post by Femi on Mon Nov 23, 2009 3:17 am

  une jom femi nga skenderaj ju pershendes stafin dhe antart e forumit
  The-CanniBalz
  The-CanniBalz
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 22
  Age : 25
  Reputation : 0
  Pikët : 27
  Registration date : 2009-10-30

  Pershendetje nga Femi Empty Re: Pershendetje nga Femi

  Post by The-CanniBalz on Wed Nov 25, 2009 9:17 am

  Welcome:D........
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Pershendetje nga Femi Empty Re: Pershendetje nga Femi

  Post by MBerisha on Sat Nov 28, 2009 2:57 am

  Welcome


  _________________
  Pershendetje nga Femi 2vsp6wk

  Pershendetje nga Femi Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Pershendetje nga Femi 2eveq1s

  Pershendetje nga Femi Jl2eky

  Sponsored content

  Pershendetje nga Femi Empty Re: Pershendetje nga Femi

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:49 pm