Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Tung:D

  Share
  avatar
  Unstoppable
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 16
  Age : 24
  Vendodhja : Prizren
  Reputation : 0
  Pikët : 18
  Registration date : 2009-09-30

  Tung:D

  Post by Unstoppable on Wed Sep 30, 2009 9:18 am

  Tung Jom Ndriqimi Nga Pz Megjithese Kam Qen Edhe Me Par Ne Ket Forum Dhe Deshiroj Prap Kam Qen GaNgStEr-Army etj..... Kam Qen 3 Her i Regjistruar Shpresoj Qe Te Kaloj Mir Me Juve:D
  avatar
  Dard1
  A. i plotë
  A. i plotë

  Gjinija : Male
  Postimet : 22045
  Age : 24
  Vendodhja : Peja City
  Reputation : 2
  Pikët : 44036
  Registration date : 2009-05-13

  Re: Tung:D

  Post by Dard1 on Wed Sep 30, 2009 12:14 pm

  mir se erdhe

   Current date/time is Tue Dec 11, 2018 10:09 pm