Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Pershendetje te gjitheve

  erdii2009
  erdii2009
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 4
  Age : 32
  Reputation : 0
  Pikët : 6
  Registration date : 2009-09-12

  Pershendetje te gjitheve Empty Pershendetje te gjitheve

  Post by erdii2009 on Sun Sep 13, 2009 7:34 am

  Pershendetje jam Burimi nga prishtina, me pelqej forumi (ishte shume i gjere) dhe erdha ketu shpresoj qe ti'a kaloje mire me ju :D
  Norton-AL
  Norton-AL
  Designer
  Designer

  Gjinija : Male
  Postimet : 144
  Age : 26
  Vendodhja : Start > All Programs > Internet explore
  Reputation : 1
  Pikët : 311
  Registration date : 2009-06-19

  Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

  Post by Norton-AL on Fri Sep 18, 2009 10:42 am

  kokok shpresoj edhe ne welcome
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

  Post by Elda on Sat Sep 19, 2009 1:23 pm

  Mirseerdhe dhe kalo sa me mir me ne
  Dard1
  Dard1
  A. i plotë
  A. i plotë

  Gjinija : Male
  Postimet : 22045
  Age : 25
  Vendodhja : Peja City
  Reputation : 2
  Pikët : 44036
  Registration date : 2009-05-13

  Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

  Post by Dard1 on Sun Sep 20, 2009 6:49 am

  mir se erdhe burim kalo mir ne Kosova Forum
  erdii2009
  erdii2009
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 4
  Age : 32
  Reputation : 0
  Pikët : 6
  Registration date : 2009-09-12

  Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

  Post by erdii2009 on Sun Sep 20, 2009 3:27 pm

  ju falenderoj per mikpritje

  Sponsored content

  Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:13 pm