Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri


  Alban1
  Alban1
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 1
  Age : 25
  Reputation : 0
  Pikët : 2
  Registration date : 2009-08-18

  Hii Empty Hii

  Post by Alban1 on Tue Aug 18, 2009 3:33 am

  Pershendetje jom Albani Preii Vushtrirss Ishalla Kaloj Mir

  Mee Preferoj GEto..
  MBerisha
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Hii Empty Re: Hii

  Post by MBerisha on Tue Aug 18, 2009 3:56 am

  Mirse erdhe ne forum


  _________________
  Hii 2vsp6wk

  Hii Mjwy8n

  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu

  Hii 2eveq1s

  Hii Jl2eky
  Elda
  Elda
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 2794
  Age : 22
  Vendodhja : Gjakovë
  Reputation : 18
  Pikët : 2948
  Registration date : 2008-12-26

  Hii Empty Re: Hii

  Post by Elda on Tue Aug 18, 2009 12:13 pm

  mirseerdhe dhe kalo sa me mir me ne
  arTTa
  arTTa
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gjinija : Female
  Postimet : 805
  Age : 25
  Vendodhja : Ferizaj
  Reputation : 0
  Pikët : 704
  Registration date : 2008-12-19

  Hii Empty Re: Hii

  Post by arTTa on Thu Aug 20, 2009 11:25 am

  mirseerdhe dhe kalo mir me ne


  _________________
  Hii 2j26pv6

  Sponsored content

  Hii Empty Re: Hii

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Nov 14, 2019 10:14 pm