Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Humor shqipëtar

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No new posts   video humor-kamera e fsheht 0lendi0441397View latest post on Tue Jan 25, 2011 8:15 am
by lendi044
No new posts   Barcoleta 1, 2, ... , 4, 5217MBerisha9781View latest post on Tue Dec 01, 2009 8:07 am
by X-Spider
No new posts   Portokalli 8-8 , TheShblsh "Nentori i Kuq" (Pj2) 0Game Over1223View latest post on Fri Jul 17, 2009 3:00 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 7-6,(Pj1) Skenderbeu I. Boletini dhe S. Berisha 0Game Over796View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:59 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 8-9 ,Emisioni Deja Vu me te ftuarin Ismail Qemali 0Game Over780View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:59 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 8-1 , Ramadon Kafsha dhe nipi i vet Pllumi 0Game Over735View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:58 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 8-2 , Tre Njerzit e pare ne Bote 0Game Over997View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:54 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 8-3 , Grupi Polifonik i Policeve, Keng Per Nanon 0Game Over772View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:53 am
by Game Over
No new posts   Portokalli 6-7 Nasi(pjesa 2) 0Game Over788View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:51 am
by Game Over
No new posts   Mojsiu te berberi portokalli 4 0Game Over790View latest post on Fri Jul 17, 2009 2:46 am
by Game Over
No new posts   Majkell ( Shaqir ] Gjeksoni haha 0hardboss1660View latest post on Sat Jul 04, 2009 1:49 pm
by hardboss
No new posts   Meksikani kengon Xhamadani vija vija [video] 6Game Over1081View latest post on Sat Jul 04, 2009 1:43 pm
by Stivi
No new posts   Foto Humoristike 1, 2, 3112Fischee6301View latest post on Tue Jun 23, 2009 7:58 am
by snika
No new posts   Nicka Humoristik 14Fischee2509View latest post on Tue May 19, 2009 4:12 am
by Elda
No new posts   Humor Video 1un1nstaLs The Hacker825View latest post on Tue May 19, 2009 4:11 am
by Elda
No new posts   magjupt tu rre 2un1nstaLs The Hacker1356View latest post on Tue May 19, 2009 4:10 am
by Elda
No new posts   shikoni si dorezohet presidenti i shba-ve xhorxh bush 2un1nstaLs The Hacker848View latest post on Tue May 19, 2009 4:10 am
by Elda
No new posts   bebja vs gjarpri 3un1nstaLs The Hacker979View latest post on Tue May 19, 2009 4:10 am
by Elda
No new posts   Majmunat Shqiptar 2un1nstaLs The Hacker960View latest post on Tue May 19, 2009 4:07 am
by Elda
No new posts   te krijosh nje kal qelqi 3un1nstaLs The Hacker873View latest post on Tue May 19, 2009 4:05 am
by Elda
No new posts   poezi dashurie humoristike 1, 258Elda6184View latest post on Fri May 15, 2009 5:23 am
by Elda
Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitëse Ngjitëse
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Tue Dec 10, 2019 10:20 am