Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

BOTA E DIZAJNIT!

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Wallpapers & Logos!

Ketu pra do postohen dizajnet si wallpaper kryesisht me madhesi 1024x768,800x600etj, si dhe logot e ndryshme te punuara nga ju e te tjeret!

1251212Road bike parts
Sat Nov 03, 2012 2:50 am
golf123 View latest post
No new posts

Avatars & Userbars & Signatures!

Pra ketu postohen designe te llojeve me madhesi ma te vogla po kualitet i mire si avataret,userbars si dhe signatures te ndryshme

1121079Signatur by Ton!Wind...
Sat Jul 18, 2009 9:18 am
NiTa View latest post
No new posts

Konkurse të ndryshme

Ketu mund te gjeni konkurse te ndryshme nga forumi ynë.

12109TaylorMade R11 Iron ...
Tue Nov 15, 2011 2:06 am
blabla View latest post
No new posts

Kërkesa Për Dizajn

Ketu ka pra designe per qefe si dhe kerkesat pra all free... si dhe mund te bisedoni per projected.

54251Galaxy S III (S3) Ca...
Wed Sep 26, 2012 9:42 pm
golf123 View latest post
No new posts

Kerkesa te plotsuara !

Pasi te plotsohen kerkesat ketu do te transferohen.

382031 LOGO me emrin Dyna...
Tue Jan 12, 2010 1:28 pm
Dynamit View latest post
No new posts

Kërkesa Për Luftë

Këtu qdo anëtar mund të kerkoj luftë me sttafin ose me anëtarët e tjer të forumit dhe do te votohen nga anëtaret e forumit.

11155White Coat – the Fav...
Sat Nov 03, 2012 2:51 am
golf123 View latest post
No new posts

Mjete te ndryshme per design!

Ketu perfshihen prej TM,brusha,Fonte etj.

2368Cka mendoni per Phot...
Mon Jun 22, 2009 7:51 am
Albanianland View latest post

Statistics

   
Who is online?
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Registered Users: None
Legend : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Designer ][ PrincesS ][ V.I.P ][ Perjashtuar ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : khgdoni (2003)
Users with a birthday within the next 7 days: ahmeti (25), caki (28), donikamaloku (29), galani (27), glikoz (25), honestperson (31), kosovar (30), LIZA (39), MassimoCastello (52), mondi1 (25), nokia3310 (29), pinkgirlpink (28), qqendresa (25), senad (26)

Statistics
Statistics

Our users have posted a total of 66416 messages

We have 1745 registered users

The newest registered user is PU_55 xdani39

Most users ever online was 123 on Sat Mar 19, 2011 5:34 pm  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • Forum is locked Forum is locked
Current date/time is Fri Jan 24, 2020 10:53 pm