Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

Multimedia

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Games

Ketu mund te postoni Games nga me tye ndryshme per: Pc,ps2,xbox,psp etj.

21682676How to transfer song...
Fri Jun 12, 2015 7:52 pm
MonicaLura View latest post
No new posts

Counter-Strike

Këtu do te vendos Gamerat shqiptar qe merren me CS me se shumti Cheats per Conter Strike 1.6

216376counter strike 1.6 g...
Fri Sep 19, 2014 5:09 pm
gunz View latest post
No new posts

Muzikë Shqip { HITE }

Ketu Muzik Shqip Mund te Gjeni

207529Haliband
Sun Apr 03, 2011 9:47 pm
medanum6298 View latest post
No new posts

Muzikë e Huaj { HITE }

Ketu postoni Muziken e Huaj

29483075Haliband
Sun Aug 15, 2010 8:11 am
Kurtis View latest post
No new posts

Big Brother Albania 2

Ketu mund te postoni lajme,video rreth Big Brother Albania 2 Reality show me te madh ne shqiperi

99125Big Brother Albania ...
Mon Aug 24, 2009 8:17 am
G3T1` View latest post
No new posts

Filma Shqiptar

Këtu mund ti gjeni dhe ti postoni të gjithë llojet e filmave me prodhim vendor.

3154Skenderbeg - The War...
Thu Aug 02, 2012 4:19 pm
kingillyrian View latest post
No new posts

Filma te Huaj

Ketu mund te gjeni filma nga me te ndryshem ne gjuhet e huaja

73707484You can create a sty...
Sun Nov 30, 2014 4:51 am
Lucycarryier View latest post
No new posts

Video Humore

Në këtë forum mund të postoni postime video humoristike që të na bëjn të qeshim dhe të kënaqemi .

95222A Quiet Life (2010) ...
Sat Nov 12, 2011 6:25 am
tuanvhnt View latest post

Statistics

   
Who is online?
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Registered Users: None
Legend : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Designer ][ PrincesS ][ V.I.P ][ Perjashtuar ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : khgdoni (2003)
Users with a birthday within the next 7 days: ahmeti (25), caki (28), donikamaloku (29), galani (27), glikoz (25), honestperson (31), kosovar (30), LIZA (39), MassimoCastello (52), mondi1 (25), nokia3310 (29), pinkgirlpink (28), qqendresa (25), senad (26)

Statistics
Statistics

Our users have posted a total of 66416 messages

We have 1745 registered users

The newest registered user is PU_55 xdani39

Most users ever online was 123 on Sat Mar 19, 2011 5:34 pm  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • Forum is locked Forum is locked
Current date/time is Fri Jan 24, 2020 10:49 pm